Zgjuarsia e Luizit arrin kulmin! Kërkon një emision sekret për të rrezikuar banorin që s’ua pret mendja

“Unë kam qëllim që t’ju nxjerr të gjithëve jashtë”, kjo është fraza e përsëritur shpesh nga Luiz Ejlli brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, ndaj të gjithë banorëve.

Këngëtari ka shprehur ditën e sotme dëshirën për të pasur një mision sekret që t’i heqë imunitetin Shpatit. Teksa ndodhej në oborr së bashku me Nitën, Oltën dhe Armaldon, ai tha se do bënte çdo mision për t’i hequr imunitetin banorit më të ri të shtëpisë së “Big Brother VIP”.

“Se s’bën dua një mision sekret sot, që ti heq imunitetin Shpatit. E dua. Jam i gatshëm t’ia heq. Çfarëdo lloj qoftë misioni sekret”, tha këngëtari.SHIH VIDEON

Nga ana tjetër Olta shtoi se edhe ajo ka dashur që të hyjë te dhoma e rrëfimit për ta kërkuar një gjë të tillë. Sipas saj, nuk ka shkuar pasi gjatë ditës së djeshme kishte dy largime të papritura nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ditën e djeshme dy banore u eliminuan nga formati me arsyen se kanë përdorur dhunë verbale ndaj banorëve të tjerë.

Bëhet fjalë për Ermiona Lekbellon, e cila ishte e parë që u skualifikua dhe për aktoren Eva Alikaj. Kjo e fundit u përjashtua pasditen e djeshme pas një debati të ashpër që pati me Luizin, të cilin e kërcënoi.

Back To Top