Zarfi i Zi në shtëpi: Luizi del të Shtunën, arsyeja nuk ka të bëjë aspak me lojën

Prej ditësh nëpër rrjetet sociale kemi parë llogari të ndryshme që aludojnë se banori i “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli, është në gjendje jo të mirë shëndetësore. Nëpër shtëpi, fansat thonë se ai dëgjohet duke kërkuar ilaçe, duke qëndruar i shtrirë, apo me orë të të tëra në dhomën e rrëfimit.

Së fundmi, në tjetër aludim po përhapet në rrjet për gjendjen shëndetësore të këngëtarit. Një përdorues i rrjeteve sociale, mjaft aktiv me komentet rreth “Big Brother Vip”, ka ndarë me ndjekësit e tij disa Instastory, ku shprehet se Luizi mbrëmjen e djeshme ka ka lënë shtëpinë për të shkuar në spital.

“Luizi paska qenë të spitali Amerikan dhe ne nuk dikemi gjë?”– shkruhet në story-n e parë, i cili pasohet nga një tjetër story sqarues.

“Luizi ka qenë, ka bërë analizat i shoqëruar sikur po çonin një κrίminel, normale se “Big-u” ka rregulla. Dhe më pas në dhomën ku ka qenë Luizi, kanë ndenjur vetëm dy infermieret.

Analizat e Luizit nuk janë ato të Shefqet Ndroqit, por këto që janë bërë para dy ditëve, të cilat janë në pritje për të dalë dhe nëse ato analiza dalin jo të mira ai do të largohet nga loja.

E keni vënë re shumë mirë që ai e ka thënë vetë që të shtunën do dalë sepse i është komunikuar që nëse nuk dalin mirë, duhet të largohet, ndaj si rrjedhojë ai zarfi mund të jetë për të”– thuhet në story-n e dytë.

Back To Top