U planifikua largimi i Luizit dhe maestros, por ja pse thuhet se u ndërrua Zarfi i Zi

E pabesueshme ajo qe ka ndodhur brenda Big Brother ne keto momente gjate publicitetit dhe pas kuintave. Situate e acaruar ne shtepi dhe ka pasur edhe fjale te medha mes Luizit dhe Oltes, por edhe Ermiones…

Sherri ka zgjatur disa sekonda dhe me pas eshte shuar duke qene se eshte zarfi i zi ne mes. Nderkohe, duket sikur skenari eshte bere epr te goditur Luizin edhe pse nuk e heqin dot per shkak te audiences qe ai sjell edhe sidomos faktit qe eshte personazhi me i votuar…

Fillimisht ka qene nje nominim i tij dhe me pas eshte ndryshuar gjithcka. Big Brother ka ndryshuar kartat ndersa u ka dhene edhe nje mundesi te dyte banoreve sepse e trembur nga nje reagim i bujshem i publikut per ate qe po ndodh…

Arbana ka lexuar zarfin e zi sonte: “Asnje prej jush nga ky moment nuk mund te shkele me rregullat dhe cenon dinjitetin dhe personalitetin e dikujt, por edhe dhunon dhe kanos.

Ne momentin e pare qe thyeni serish, do eliminoheni direkt. Ky eshte paralajmerimi i fundit i Big Brother ndaj jush. Keni shkelur te gjitha rregullat dhe nuk behet keshtu loja”.

Back To Top