U pajtua me Luizin pas 4 ditë zënkash, por Kiara nuk “harron” as Butrintin (video) Mërziten shumë fansat e Luit

Prej 4 ditesh vazhdoi tensioni midis çiftit Luiz-Kiara dhe është kjo e fundit ajo që vendoste barriera. Kiara kërkoi nga Luizi ti kërkonte falje dhe kur ai e bëri duket se nuk mjaftoi, shkruan Kryefjala.com.

Sot është një tjetër ditë ku ai përpiqet për pajtim por ajo e refuzon dhe në një video të postuar në TikTok duket duke fshirë shtëpinë me fshesë korenti.

Njësoj si kur bëjmë dush edhe punët e shtëpisë shoqërohen me këngë.Eh çfarë kënge zgjodhi Kiarita.. “Oh baby baby me ty du me kon çdo t’premteee” Po,po pikërisht ajo,refreni i këngës së Butrintit, shkruan Kryefjala.com

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli i kanë dhënë fund diskutimeve mes tyre, duke u pajtuar. Ata kanë zhvilluar një diskutim në oborr vetëm për vetëm, duke sqaruar keqkuptimet mes tyre. Në fund të bisedës, Kiara e përqafoi Luizin dhe madje i dha një puthje.

Nga ana tjetër, këngëtari i premtoi moderatores që nuk do e bëjë më veprimin që bëri ndaj saj për provën e javës së kaluar.

Çifti patën një ftohje në marrëdhënien e tyre, për shkak se Luizi e bllokoi atë te lavamani për të fituar provën e javës dhe janë përfshirë nga debate të ashpra me njëri-tjetrin.

Back To Top