“The poshtërsinë më të madhe në historinë e Big Brother-it”, debat i ashpër mes Bledit dhe Maestros

Maestro dhe Bledi, janë dy banorët që kanë debatuar sot. Bledi i ka përmendur atij një fjali të cilën ai e ka thënë teksa ishte i sëmurë.

“The poshtërsinë më të madhe në historinë e Big Brother-it, kur unë lëngoja në krevat ti the kujdes gruan”, ka thënë Bledi. Pas kësaj u ashpërsua debati, teksa Maestro këtë e quajti provokim.shih videon

Në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania” së fundmi banorët kanë realizuar lojën “E kam bërë, se kam bërë.” Të vendosur përballë një monitori ku shfaqeshin situatat, me një tabelë në dorë ku në njërën anë shkruante e kam bërë dhe në tjetrën se kam bërë ata janë përgjigjur.

Teksa në ekran u shfaq situata “Kam puthur dikë të së njëjtës gjini”, ishte Bledi ai që ngriti tabelën “E kam bërë”.Në këtë mënyrë gazetari pranoi se ka puthur një mashkull në buzë duke habitur jo vetëm banorët, por edhe publikun.shih videon

Bledi Mane vazhdon të tërheqë vëmendje brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Së fundmi, në një diskutim me Kiara Titon, gazetari i ka sjell në vëmendje asaj lidhjen 10-vjeçare të Luizit me vajzën e Jozefina Topallit.

Ai i tregoi se Luizi ka hyrë në shtëpinë e BBV mjaft i frustruar, shkak sipas tij historitë e ndryshme që ka lënë jashtë.

Kujtojmë se Bledi dhe Luizi nuk i kanë aspak mirë marrëdhëniet me njëri-tjetrin. Sipas Luizit, gazetari ka hyrë me qëllim pér ta sulmuar, çka ka sjell dhe agravimin mes tyre

Gazetari Bledi Mane është një ndër banorët më të rinjt të “Big Brother VIP”. Hyrja e tij nuk u prit më entuziazëm nga banorët duket njohur tipin ngacmues dhe provokues të gazetaritt.

Siç priej dhe diskutohej, përplasja e tij e parë ishte me Luizin për të cilën u përplasën edhe mbrëmje e djeshme në prime.Por a e dinit lidhjen e Bledi Manes me opinionistin e Big Brother, Arbër Hajdarin.

Back To Top