Surprizon Olta, i bën dhuratën e papritur Maestros. Ai e pranon por do t’ia japë dikujt tjetër

Dea Mishel ka takuar te atin pas nje kohe te gjate ne shtepi teksa pasi ka mbajtur veten ne fillim me pas e ka leshuar duke u emocionuar dhe prekur.

“Arbana, jam me fat qe kam lindur ne familjen qe kam! Jane me te miret, me te bukurit ne bote per mua, sic thote edhe cdo femije tjeter per familjen e tij”

Nderkohe, pasi e ka pyetur te atin se si jane ne shtepi, ai i ka thene se “perqafimi me ty me ka karikuar te vazhdoj te qendroj me gjate perpara tv dhe pa ty”.

Dea ka bere shaka duke i thene: “Mos ke ardhur te me maresh se keshtu ndodh ketu brenda…” I ati sakaq ia ka kthyer: “Edhe po ike vjen ne shtepi po cke”

Me pas, proven e javes e ka fituar Maestro dhe Olta. Pikerisht Olta ka thene se “cmimin tim do t’ia jap Maestros sepse do te behet se shpejti baba”. Maestro eshte emocionuar teksa ka thene: “Do te kisha deshire qe keto 1 mije euro t’ia dhuroja nje familje fqinje me mua qe ka veshtiresi ekonomike”.

“Kam dashur t’i ndihmoj edhe me perpara, por kam pasur kredi hapur dhe kisha shpenzimet e mia. Padiskutim termeti eshte dicka me e dhimbshme, por te them te drejten ata afer shtepise time bejne nje sakrifice te madhe”.

Back To Top