“S’të vjen zor ty?” Luizi i tregon që ka pasur dy të dashura njëkohësisht, Kiara i bën namin

Gjatë një loje të zhvilluar brenda BBV, Luizi dhe Kristi thanë se kanë patur paralelisht dy lidhje dashurie. Po ashtu, këngëtari tregoi se mban ende në dorë tatuazhin me emrin e ish të dashurës dhe nuk është aspak pishman për këtë fakt.

Ndërkohë, pas daljes nga burgu, përgjigjet e lojës Luizi i ka diskutuar dhe me Kiarën. Duke biseduar së bashku, Luizi i ka thënë Kiarës se ka pasur dy të dashura njëkohësisht dhe se këtë e ka bërë nga mosha, se i dukej vetja i bukur.

Luizi: Ke puth dy njerëz të ndryshëm brenda ditës? Kiara: Edhe ca domethënë kjo? Luizi: Se thanë që a ke pasur dy lidhje njëkohësisht. Luizi: Po. Që kam puth dy të ndryshme brenda ditës.

Kiara: S’të vjen zor ty? Kiara: Si i ke bërë këto gjëra? Luizi: Po kam kenq budall mo, i ri mo, kot pa lidhje mosha e marrisë, e budallallëkut, mu dukte vetja i bukur.

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë rrëmbyer tashmë zemrën e të gjithëve. Ajo që prej javësh pritej, tashmë ndodhi.Çifti shkëmbeu edhe puthjen e tyre të parë, duke emocionuar fansat jashtë shtëpisë së Big Brother.

Sot është dita e Shën Valetinit dhe produksioni iu ka dhënë detyrë banorëve që të shkruajnë një letër dashurie për dikë brenda ose jashtë shtëpisë.

Back To Top