Sot fillon BBV i vërtetë! Harrojeni Oltën, ja kush do jetë rivali kryesor i Luizit për fitoen

Qetsori, ish-banor i Big Brother Vip dhe fitues i edicionit të dytë të Big Brother, është banori më i ri i shtëpisë.

Jori Delli po ashtu është banorja e re e Big Brother Vip. Ajo u prezantua përmes një kërcimi sensual me trupën e baletit të Top Channel.

Tre muaj më parë, e ftuar në emisionin “Top Arena” në Top Channel ajo shprehu dëshirën për të qenë pjesë e formatit të Big Brother Vip.

Sabiani banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip. Tashmë ai do jetë i pranishëm dhe do shohë nga afër raportin mes vajzës së tij dhe Kristit.Ndonëse skeptik nga ekrani, do shihet në shtëpi se si do sillet ai përballë kësaj situate.

Antoneta Koçi bëhet pjesë e shtëpisë së Big Brother. 28-vjeçarja u shpreh se në shtëpinë më të famshme në shtëpi do sjellë çiltërsi dhe energji pozitive.

Ajo gjithashtu është pjesë e programit “E Diell” në Top Channel.Antoneta u shpreh se po futet me qëllim të qartë, për të fituar. Ajo u prit mirë nga banorët e shtëpisë.

Back To Top