“Si do ma thuash kur të jesh shtatzënë?” Kiara habit Luizin me përgjigjen që i jep

Në një bisedë intime pas mesnate Luizi ka pyetur Kiarën se si do t’ja tregoi kur të jetë shtatzënë. Të dy të shtrirë në krevat dhe të përqafuar.

Kiara i ka treguar se nuk do ti thoshte asgjë por thjesht do t’i jepte përgjigjen e testit të shtatzënisë.Luizi: Si do ma thuash kur të ngelësh shtatzënë? Kiara: Unë do të të jap testin. Luizi: Me test? Nuk do ma thuash ndryshe? Kiara: Me test, papritur, siç të erdhi puthja.Teksa po afron festa e të dashuruarve “Shën Valentini”, Luizi ka menduar edhe surprizën që do i bëjë Kiarës.

Ai tha se ka menduar diçka shumë të bukur, që nuk ja merr mendja askujt. Tea i tha atij, se e vetmja përgatitje që do të bëjë është mëngjesi që t’ja dërgojë te krevati dhe një tufë me lule. Luizi tha se ai ka 48 ditë që e bën një gjë të tillë dhe se ka menduar diçka tjetër, por nuk ja tha askujt.

 

Back To Top