Shpëtojnë 8 fillimisht! Dea parakalon Oltën te pelqimet, ja kush rrezikon eliminimin tani…

Kane ardhur verdiktet e para sa i perket televotimit. Arbana, si zakonisht, ka hapur zarfin e ardhur ne studio dhe ka nisur qe te numeroje edhe emrat qe shpetojne nga eliminimi sonte…

Publiku ka vendosur qe te shpetoje nga televotimi sipas radhes dhe votimeve te kryera me mesazhe keto personazhe sipas renditjes: Luizi, Dea Mishel, Amaraldo, Kiara, Valbona, Olta, Tea, Nita…

Mbeten tashme Diola dje Amosi! Nje duel deri ne fund por me shume mundesi sic edhe eshte perfolur, do te jete Diola ajo qe do te dale nga shtepia me e famshme sonte.

Nje moment ky qe ka lumturuar pa mase sidomos Kiaren por edhe Maestron, por ajo qe ka mbajtur frymen deri ne fund ka qene Olta qe e sheh sir rallehere figuren e saj te rrezikuar dhe eshte parakaluar nga Dea Mishel ne zgjedhjet e bera…

Megjithate, duhet thene gjithashtu dhe se Kristi kishte shpetuar pasi nuk ishte ne nominim si lider i zgjedhur. Kujtojme qe Luizi ishte i pari qe shpetoi sic edhe pritej pasi eshte me i votuari i publikut.

Back To Top