Sabiani u fut për të mbrojtur të bijën ndaj Kristit, por spektakli nuk mbaron me kaq! Shihni kush do hyjë të mbrojë Kristin

Sabiani banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip. Tashmë ai do jetë i pranishëm dhe do shohë nga afër raportin mes vajzës së tij dhe Kristit.

Ndonëse skeptik nga ekrani, do shihet në shtëpi se si do sillet ai përballë kësaj situate. Kjo mund të shihet edhe si një strategji e produksionit për të zbehur disi rolin e Luizit në shtëpi.

Padyshim që vëmendja e publikut tani do jetë te treshja Keisi-Kristi-Sabian, pasi është hera e parë në historinë e këtij formati që ndodh dicka e tillë.

Kjo gjë nuk është pritur mirë nga publiku ku shumica prej tyre në reagimet në rrjetet sociale e quajnë si dicka të tepërt dhe degjenerim.

Reagimi i Kristit kur kuptoi që Sabiani do jetë banor i shtëpisë ishte epik, u bë ujë në djersë dhe i iku komplet fytyra. Nuk e priste kurrsesi një gjë të tillë dhe në fakt askush se priste.

Ndërkohë thuhet se Robert Aliaj do hyjë pas pak si banor i ri në BBV, duke bërë kështu dicka që s’ka ndodhur kurrë më parë në këtë format.

Back To Top