Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

Të nominuarit e kësaj jave në Big Brother VIP ishin Luizi, Efi dhe Xhonatani.

Xing.al publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të largohet dhe sipas votave Xhonatani do largohet sonte.

Xhonatani ka marrë 94% të votave dhe pas tij vjen Efi me 4% dhe Luizi me 3%.

 

Back To Top