Revoltohet publiku: “Turp, skandal i madh! Ku shkuan sms tona…”

Publiku ka reaguar keq sonte teksa ka pare se ne televotim ka qene e dyta Dea Mishel ajo qe eshte perzgjedhur per te qendruar ne shtepi. Ne fakt, nga votimet, Arbana ka lexuar emrin e saj direkt pas Luizit…

Pikerisht Dea qe perpara disa ditesh eliminoi ne fakt Efin meperzgjedhjen e saj me tre emra ku ishin edhe Luizi dhe Kiara. “Skandal, turp! Ku shkuan sms tona…” kane qene mesazhet e shumta.

“Produksioni nuk na merr per baze. Si mund te dale Dea perpara Kiaras ne votime dhe direkt pas Luizit”, akuza te bazuara ne fakt duke ditur se ne sondazhet e ktyera ka dale personi i pare per t’u larguar per shkak te veprimeve qe ka bere.

Kujtojme qe Dea Mishel pati sherr te madh me Luizin dhe madje arriten edhe fjale te medha disa here teksa pas asaj qe ndodhi me Efin ka marre shume mospelqime ne rrjetet sociale.

Sonte do te kete dhe hyrje te reja ne shtepi dhe kete e ka lajmeruar edhe Arbana ndersa i vetmi qe ishte i qete ishte Kristi pasi i zgjedhur si lider nuk mund te dilte ne televotim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

Back To Top