Qetësor, çfarë bën o vëlla? Del nũdõ, pa kaluar as 24 orë nga hyrja në shtëpi (foto)

Nuk kanë kaluar as 24 orë nga spektakli i mbrëmshëm ku pjesë e shtëpisë u bënë 6 banorë të rinj, mes tyre aktori i mirënjohur Ervis Pupa dhe ish-banori Qetsori, fitues i Big Brother 2.

Ky i fundit nuk e ka spetur veten por është futur në lojë që mbrëmjen e djeshme, ku duket se ka një tension mes tij dhe Luizit.

Një skenë që nuk pritej ishte ajo e orëve të vona mbrëmjen e djeshme, ku Qetsori është futur të lahet në dush n.do.

Kujtojmë se mes baorëve të tjerë të rinj ishte dhe ish-fituesja e Big Brother Fotini, këngëtari Sabiani, ish-konkurentja e Për’Puthen Antoneta dhe Jori Dellja.

Pas përfundimit të spektaklit, teksa qëndronin në oborr, Kiara u përfshi në një diskutim me Oltën në lidhje me sulmet e saj për lidhjen e Kristit dhe Keisit, të cilat sipas moderatores mund të kenë ndikuar edhe në perceptimin që Sabiani ka krijuar për çiftin duke i parë ata nga jashtë.

Në këtë moment, Qetsori ndërhyri në bisedën mes tyre, duke kërkuar leje të përfshihet në debate. Ai iu drejtua Kiarës duke përfshirë edhe Luizin.

Në këtë moment Luizi iu drejtua duke thënë se ai është i vetëdijshëm se kur duhet dhe kur nuk duhet të bëhet pjesë e një debate me persona të tretë, duke i bërë të qartë se rregullorja nuk e lejon të flasë për ngjarje që kanë ndodhur para se ai të bëhet pjesë e formatit, pasi kjo konsiderohet informacion nga jashtë.

Back To Top