Priste të fliste me nënën mbrëmë në Prime, por produksioni ia drodhi! Luizi e nis të dielë duke qarë

Luizi e ka nisur ditën e sotme pas prime duke qarë. Ai është parë këtë mëngjes i vetëm në verandë me sytë e përlotur. Kjo është e disata herë që Luizi shfaqet i përlotur mëngjeseve.

Disa komentues shkruajnë se atë e ka marrë malli për familjen dhe shprehen të indinjuar që Luizit nuk i është bërë ndonjë surprizë deri tani.

Ndërkohë para priem të mbrëmshëm u përfol që për Luizin do të kishte një surprizë të bukur nga nëna e tij, e cila jeton prej vitesh në Amerikë.

Ajo i ka dërguar një letër të birit dhe një mesazh të shkurtër me video, por produksioni ende nuk ka vendosur kur do ia tregojë Luizit.

Thuajse të gjithë banorët e vjetër kanë marrë këto jave një surprizë nga familjarët e tyre, vetëm Luizi jo. Arsyeja është e cuditshme.

Të mendosh që Luizi i ka kërkuar disa herë publikisht produksionit t’i thonë ndonjë gjë për nënën e tij por këta të fundit kanë heshtur.

Back To Top