Plas gallata! Kejvinën e krahasojnë me futbollistin e njohur! (FOTO)

Pas gjithë deklaratave skandaloze dhe pas dhunës fizike të ushtruar ndaj Luiz Ejllit, mbrëmjen e djeshme Kejvina Kthella është eleminuar nga shtëpia e BBV pas një vendimi të marrë nga “Vëllai i madh”.

Mirëpo, fill pas largimit të saj, në rrjet po qarkullojnë foto dhe lajme të shumta ku e krahasojnë modelen me futbollistin e njohur, Erling Haaland.

Sipas publikut, Kejvina ka një ngjashmëri të madhe me futbollistin jo vetëm në pamje por edhe në karakter.

 

Një video është bërë virale në rrjet ku krahasohet pikërisht Kejvina me futbollistin.

Një tjetër postim lidhur ne Kejvinën dhe futbollistin e njohur. E gjitha ka qenë në kontekstin e shakasë.

Paskemi një publik goxha kreativ.

Back To Top