Pas “gjyqit” që i bënë mbrëmë, Top Channel do i japë emision Luizit, por do “xhelozohet” nga Kiara

Armaldo Kllogjeri e shikon të ardhmen e Luiz Ejllit në një ekran televiziv.Teksa po bisedonte në oborr me Ermiona Lekbellon dhe Kiara Titon,

ai u shpreh se këngëtari është një figurë që i shkon shumë ekranit, pasi ka elokuencë dhe informacion për tema të ndryshme.

Mendimin e tij e mbështeti edhe Ermiona. Në fund, me shaka, Armaldo tha se nëse Luizi do bëhet pjesë e televizionit, do ketë xhelozi me Kiarën pasi janë në të njëjtën fushë.

Kjo u prit me të qeshura nga Kiara dhe Ermiona.“Për mua, Luizi është një figurë që i shkon televizionit. Jam i bindur se ai e krijon një emision, se në çfarë formati pastaj nuk e di.

Jam i bindur se Top Channel do ta mbajë, do ta gjejnë mënyrën se si ta konkludojnë një emision ku të jetë Luizi, mbase do jetë një emision i mëngjesit.

Luizi ka dhe informacion, ka elokuencë, bagazh, mund të jetë natyra që nuk do ta bëjë këtë gjë. Unë po flas shumë seriozisht tani. Këtu pastaj do bëjnë garë burrë e grua dhe mund të ketë xhelozi”, tha Armaldo Kllogjeri.

Back To Top