Pas gjithë “poshtërsisë” që i bënë Luizit, fansat e tij i bëjnë gjëmën Kiarës brenda natës

Mbrëmë në “prime-n” e “Big Brother VIP Albania”, u bë “gjyqi” i dytë ndaj Luizit. Kjo pasi Luizi e izoloi Kiarën në lavanderi për t’ia prishur lojën të urdhëruar nga “Vëllai i Madh”.

Produksioni e opinionistët e egzagjeruar teksa edhe quajtën edhe si dh.në fizike.Duket se njejtë nuk mendojnë fansat e Luizit, e që pëlqenin edhe Kiarën për lidhjen e tyre të krijuar.

Qysh nga “prime” i mbrëmshëm Kiara humbi mijëra ndjekës në ‘Instagram’.Moderatorja fitoi rritje të ndjekësve pas lidhjes së krijuar me Luizin, dhe tani po humb po shkak tij.

 

“Zarfi i zi” mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”, u aludua si përjashtim i Luizit. Përmbajtja e tij ishte paralajmërimi i fundit për banorët, që kushdo që thyen më rregullat përjashtohet shkruan lajmi.net.

Pas mbarimit të “prime-t”, Luizi është futur brenda, teksa Kiara ka qëndruar jashtë me banorët e tjerë.E vetmja që i qëndroi afër ishte Ermiona.

Luizi u shpreh se ai mund të përjashtohej e Kiara vazhdon e qëndron jashtë duke qeshur e kërcyer. Situata mes çiftit mbetet shumë e nderlikuar.

Back To Top