Pajtohen Luizi dhe Kiara, çifti puthje dhe përqafime pas sqarimit mes tyre. Këngëtari i bën premtimin moderatores

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli i kanë dhënë fund diskutimeve mes tyre. Ata kanë zhvilluar një diskutim në oborr vetëm për vetëm.

Në fund të bisedës, Kiara e përqafoi Luizin dhe më i dha një puthje.

Këngëtari i premtoi moderatores që nuk do e bëjë më veprimin që bëri ndaj saj për provën e javës së kaluar.

Çifti patën një ftohje në marrëdhënien e tyre, për shkak se Luizi e bllokoi atë te lavamani për të fituar provën e javës.

Back To Top