Opaaa, po prishet grupi i Oltës? Dea kapet keq me të: Ti je skuadër me Luizin+VIDEO

brëmjen e djeshme Amos u eliminua nga “Big Brother VIP” dhe banorja që e priti më keq ishte Olta. Sapo dëgjoi emrin e tij aktorja shpërtheu në lot.

Pasi e përcolli tek dera, ajo nuk i ndali dot lotët dhe nisi të qante me ngashërim. Kjo gjë i bëri përshtypje Deas e cila së fundmi e ka pyetur: Ti Olta vërtetë qave aq shumë për Amosin? Se kanë ndodhur gjëra më të tmerrshme në shtëpi dhe nuk ke qarë aq shumë.

Dea kapet me Oltën: Vërtetë qave aq shumë për Amosin?

Olta: Po tallesh?
Dea: Jo nuk po tallem

Olta: Nuk po të kuptoj
Dea: Dua të them që vazhdimisht shoh ca gjëra që nuk më pëlqejnë fare

Olta: Okej
Dea: Si sjellja jote me Luizin, që zihesh me Luizin, grihesh me të pastaj cohesh e kërcen

 

Back To Top