Olta ka tradhtuar të shoqin? Miku i ngushtë i Kiarës: Tirana është e vogël shumë…

Ditën e sotme Olta dhe Luizi janë për plasur në një debat të fortë, që ka degraduar në ofendime mes tyre. Aktorja ka shkuar dhe më tej, teksa ka kërc ënuar se do zbulojë sekrete të Kiarës, për të go ditur Luizin. Në lidhje me këtë ka reaguar dhe miku i ngushtë i moderatores, Niko Komani.

Nëpërmjet një postimi në Instastorye-s ai ka ironizuar aktoren ndërsa shprehet “Tirana është e vogël për këdo! Imagjino sa e vogël është ndonjëherë, … sa lëviz në shtet tjetër.

Po ashtu, ai ka komentuar dhe faktin që në shtëpinë e BBVIP ditën e sotme janë dëgjuar këngë të Butrint Imerit, ish-partnerit të Kiarës, duke shkruar se “S’di çfarë po dëgjojnë nga shtëpia e BB, por këtej nga shtëpia ime po dëgjojmë këtë”, duke vendosur në sfond këndën e Luizi “ Zjarr e ftohtë.

Luizi dhe Kiara duket se po afrohen çdo ditë e më shumë që kalojnë së bashku në shtëpinë e “Big Brother VIP”.Teksa disa ditë më parë, këngëtari shprehu pasiguritë dhe frikën nëse ish-i dashuri i moderatores, Butrint Imeri vjen në shtëpi si banorë, ditën e sotme janë përballur me një “sfidë” të veçantë.

Në sfond, banorët kanë dëgjuar sot pikërisht disa këngë të Butrintit, gjë që e ka surprizuar Kiarën. Megjithatë duket se edhe ajo dhe Luizi e kanë përballuar mirë. Ata kanë nisur të kërcejnë së bashku nën ritmet e këtyre këngëve, pa u vendosur në siklet.

Back To Top