Olta ‘harron’ të vesh të brendshme, ‘çmend’ banorët me fustanin transparent në Prime

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Aktorja Olta Gixhari dhe këngëtari Luiz Ejlli janë ndër banorët më të preferuar të publikut madje po konsiderohen si ndër të të fortë brenda shtëpisë së Big Brother.

Aktorja merr vëmendje me dukjen e saj në secilin prime ndërsa edhe sontë vëmendjen e ka tërhequr me fustanin e saj transparent.

Back To Top