Obobo! Pamje per te rritur! Kiara Tito zbulon gjoksin padashje, fansat cmenden (Video)

Kiara Tito, me profesion moderatore, është kthyer sot në një nga femrat më të njohura në Shqipëri.

Kjo, për shkak të pjesmarrjes në Big Brother Albania VIP, ku organizatorët kanë vendosur me patjetër ta lidhin me Luiz Ejllin, por ajo për ta bërë sa më interesante telenovelën që luhet live 24 orë, për momentin po reziston.

Por së fundmi një video e saj është bërë virale në rrjet, pasi edhe pse është live 24 orë, ajo ka hequr bluzën dhe me apo pa dashje, ka treguar gj0ksin.

Back To Top