Nuk përmbahet Bled Mane: Dua të puth Oltën! Nuk kam frikë nga burri i saj, por ka ca…

Gazetari Bledi Mane u fut mbrëmjen e djeshme në prime-in e Big Brother brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Që në nisje nuk kishin si të mungonin batutat dhe deklaratat e tij, herë herë të bujshme.

Kur u pyet nga banorët se kush nga vajzat i pëlqente që do dëshironte ta puthte meqë shumë prej tyre janë single, Bledi tha se nuk e kishte problem edhe të puthte gra të martuara.

Sot në mëngjes në një bisedë me Kristin dhe Oltën, Bledi i rrëfeu që kishte puthur dietologen. “Unë as 24 orë nuk kam dhe ngela duke bërë biseda e debate, unë shkova putha atë dietologen. Mu duk se e pëlqeu.

Unë për atë punë dua të puth dhe Oltën po ka ca barriera, jo nga frika e partnerit, por duke menduar që është staturë tjetër,” tha Bledi Mane.

Hyrja e gazetarit Bledi Mane në “Big Brother Vip” mbrëmjen e djeshme ka shtuar dinamikën e lojës me komentet e këtij të fundit.

Mane bëri fajtore Oltën për daljen e Amosit nga shtëpia pasi sipas tij ishte ajo që e nxori në frontin e parë kundër armikut.

Back To Top