‘Nuk më kishe parë jashtë?’, Luizi i përgjigjet Kiarës: Me ato foto me 750 filtra…

Kiara dhe Luizi kanë dhënë sot përshtypjet e para për njëri-tjetrin kur hynë në shtëpinë e Big Brother VIP. Gjatë emisionit radiofonik për Top Albania Radio, Luizi tregoi se u mahnit kur pa Kiarën për herë të parë ndërsa moderatorja e pyeti nëse e kishte parë ndonjëherë jashtë shtëpisë.

Luizi: Unë natën e parë sa kam shkelur këtu kam parë vetëm ngjyra deri në momentin që të pashë ty pastaj mu errësua gjithçka. Të kisha vetëm ty dhe nuk shikoja asgjë tjetër. Thashë kush është kjo

Kiara: Pse nuk më kishe parë çik nga jashtë, Luizi: Po të kisha parë po si i keni ato fotot me 750 filtra me gjëra…, Kiara: Do të thotë që unë s’jam si në foto, Luizi: Kur të pashë në foto nuk e kisha këtë ndjesi, kur të pashë live e kisha, kjo do të thotë që ti s’ke nevojë për filtra.

Ndryshe, ky emision i Top Albania Radio eshte realizuar sot tere diten me te gjithe banoret dhe fituesit qe kane qene ne grupe nga dy persona do te jene fitues te 2 mije eurove ndersa mbetet te shihet cilet do fitojne.

Back To Top