Nuk ka kaluar as 24 orë, kënga e Luizit për Kiarën bën namin dhe thyen çdo parashikim

Kënga e Luiz Ejllit kushtuar Kiarës për Shën Valentin duket se ka thyer çdo rekord. Vetëm brenda pak orëve, në kanalin e Youtube të Top Channel, kënga numëron plot 1.6 milionë klikime.

Këngëtari surprizoi Kiarën në prime

Në kuadër të “Shën Valentinit”, Vëllai i Madh organizoi një lojë për banorët, të cilët u ndanë në çifte. Loja u bë me makarona.Ai çift që lë më pak spageti në pjatë, do ketë një bonus nga Vëllai i Madh.

Çiftet janë këto: Maestro-Valbona, Luizi-Olta, Kristi-Bledi, Nita-Dea, Keisi-Tani, Beati-Diola, Kiara-Diola. Loja u shoqërua me batuta të shumta.

Dea dhe Nita u shpallën fituese të lojës me makarona, e cila u organizua nga Vëllai i Madh në kuadër të “Shën Valentinit”, ditës së të dashuruarve.

Vajzat i kryen me suskes të dyja round-et e lojës, ndaj do të shpërblehen me një bonus nga “Big Brother”.Loja me makarona u shoqërua me batuta të shumta mes banorëve, sidomos mes çiftit Armaldo-Valbona.

-in e djeshëm me këngën të cilën e shkruajti vetë përgjatë javës, duke bërë prova në dhomën e rrëfimit.Kënga deri tani numëron edhe 4000 komente.

Back To Top