“Nuk do flasim më kurrë”- Çfarë ndodhi mes Ilnisës dhe Meritonit? Pas puthjeve dhe përqafimeve banorja refuzon të shoqërohet më të: Shko rri me…

Pas puthjeve dhe ledhatimeve që kanë shkëmbyer më njëri-tjetrin, mesa duket marrëdhënia mes Ilnisa Agollit dhe Meriton Mjekiqit në “Big Brother VIP”, është krisur.

Meritoni mbrëmjen e djeshme ka ngacmuar Ilnisën duke i thënë se është 22 vjeç, ndërsa ajo duket se nuk e ka pritur mirë.

E çuditur nga mosha e gazetarit, Ilnisa i tha që nuk do të flasë më me të, pasi nuk shoqërohet me persona kaq të vegjël.

“Pupupu. Sa rëndë, pra ti më ke gënjyer. Se mendoja se ishe më i pjekur, maksimumi 27 thash, po 23, o zot i madh”, është shprehur ajo.

Meritoni ka shpërthyer në të qeshura pasi ai është 28 vjeç dhe jo 23 siç thoshte, por mesa duket kjo gjë e ka trembur Ilnisën.

Pjesë nga biseda:

Ilnisa: Ti je bebe mo

Meritoni: 23 vjeç i bëj në maj

Ilnisa: Ua e zeza, ne s’do flasim më kurrë.

Meritoni: Pse?

Ilnisa: A je normal, a je mirë? Kurrë më ne të dy, vazhdo shoqërinë tënde, por ta them tani nëse ti je 23 vjeç.

Meritoni: Po ne shokë jemi

Ilnisa: Jo ne shokë jemi, po prap unë nuk kam aq të vegjël.

Meritoni: Çfarë ka lidhje (qesh)

Ilnisa: Po fare more, unë kaloj një pjesë të mirë të kohës me ty. Pupupu. Sa rëndë, pra ti më ke gënjyer. Se mendoja se ishe më i pjekur, maksimumi 27 thash, po 23, o zot i madh.

Meritoni: Ca të pengon ty që jam 23 unë

Ilnisa: Pse rri me mua, shko me moshataret e tua.

Meritoni: Dua të rri me ty.

Ilnisa: Po jo more, nuk ka shans, s’kemi më punë. Nuk kam çfarë muhabeti të bëj me ty.

Back To Top