Nita i thotë se Bledi ka hyrë me mision, Luizi: Do ta zhgarravis

Te “Big Brother VIP Albania” mbrëmë janë futur edhe tre banor të ri.

Bledi Mane ishte njëri nga tre banorët.

Lidhur me këtë kanë diskutuar pak Nita, Diola dhe Luizi.

Ishte Nita ajo e cila i tha Luizit, se ai ka hyrë me një mision.

Në anë tjetër Luizi e tha shprehjen e tij të famshme: Do ta zhgarravis.

Luizi dhe Maestro mbrëmë u zgjodhën dy të preferuarit e publikut, ndër Kiara dërgoi në nominim Oltë, Dean dhe Tea

Back To Top