Në krah me personazhin e njohur, Efi jep lajmin e bukur: Po vijnë gjëra të bukura

Efi u bë shumë shoejt një nga personazhet më të dashur të këtij edicioni të Big Brother VIP, edhe pse rrugëtimii saj u mbyll herët.

 

Së fundi, Efi ka lajmëruar se projekte të reja po vijnë. Ajo ka postuar një foto krah një fotografi t e njohur si Renuar Locaj dhe bën me dije se do të ketë surpriza për fansat e saj.“Gjëra të bukura po vijnë”, shkruan Efi krahas fotos, pa dhënë më shumë detaje.

Back To Top