Ndodh edhe kjo, del kënga e parë kushtuar Luizit

Banori i Big Brother Vip Albania Luiz Ejlli ka pushtuar gjithë mediat e rrjetet sociale duke qenë personi më i kërkuar shqiptar në Google pasi është shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ai ka arritur që me zgjuarsinë e tij dhe batutat e shumta të fitoj zemrat e publikut, loja dhe strategjia e tij është shumë e fortë ku edhe është shprehur se është dhjetë hapa përparë banorëve të tjerë ndërsa ai i kap situatat shumë shpejt, shkruan InfoKosova.

Së fundmi në rrjetin social TikTok është shpërndarë një video ku shihet se i është kushtuar edhe këngë Luizit, duke thënë fjalët më të ëmbla për të : ”Luani, Luizi gjithë bbigun ai tronditi gjithë shqipet boni për vete realist me tema konkrete.

Luizi në shpi, Luizi në rrugë, Luizi kudo dhe kur ha bukë, media ka plot kur folin për të e duan gjithë shqipet për humorin që ka. Artist me njenja dhe shumë i qartë aventador pa të s’ka debat vec dashni e respekt meriton një luan për Luizin e kemi thur këtë këngë” janë disa nga vargjet e kësaj kënge.

Back To Top