Ndeshja LIVE Werder Bremer – Dortmund Ndiqeni Ketu

ShikoFutboll vjen me një super mundësi për të gjithë të apasionuarit e futbollit , duke i transmetuar online të gjitha ndeshjet në Faqen Tone zyrtar të ShikoFutboll.

Super ndeshje ku spektakli nuk do te mungoje dhe do te jete i garantuar. A jeni gati te ndiqni emocionet e ndeshjes ?

Mos hezitoni por klikoni tek linket e meposhte:

Link 1 ===> https://hes-goals.tv/…/werder-bremen-vs-borussia-dortmund/

Link 2 ===> https://pasizle206.com/Watch/M670658

Back To Top