Ndeshja LIVE Schalke – Wolfsburg Ndiqeni Ketu

ShikoFutboll vjen me një super mundësi për të gjithë të apasionuarit e futbollit , duke i transmetuar online të gjitha ndeshjet në Faqen Tone zyrtar të ShikoFutboll.

Super ndeshje ku spektakli nuk do te mungoje dhe do te jete i garantuar. A jeni gati te ndiqni emocionet e ndeshjes ?

Mos hezitoni por klikoni tek linket e meposhte:

Linku i pare:

 

Linku i dyte:

Back To Top