Motra e Kejvinës nxjerr zbuluar produksionin e BBV: Donim t’i kërkonim falje Luizit por nuk na lejuan

Pas shumë droneve në “Big Brother”, ai i sotmi ka ngritur mjaft dyshime si brenda dhe jashtë shtëpisë.Mbi qiellin e BBV u ngrit një foto e Luizit dhe Kejvinës ku shkruhej: Unë të dua dhe ti e di.

Luizi u shpreh i sigurt se droni ishte nga Kejvina, por ishte Olta ajo që mohoi kategorikisht.Por motra e Kejvinës, Dorisa Kthella ka konfirmuar se droni u nis nga moelja me anë të disa postimeve në Instagram.

Por interesante eshte po ashtu postimi i motres se saj per motivin e dergimit te dronit, produksioni serish qenka kunder te vertetes.Kejvina ka dashur te kerkoje falje ne emision ndaj Luizit, ndaj nuk e marrin ne emision.

 

Back To Top