Momenti kur Olta mëson Maestron: Sot në prime do thuash kështu… (video)

Sot ne Big Brother ka pasur shume debate shume te fuqishme dhe zenka midis Luizit dhe Maestros. Por ajo qe ka rendesi eshte Olta qe po djeg Maestron lojen e tij me sheret qe po ben kundra luizit.

Dhe kjo eshte prova e cila verteton kete gje. Olta :Ne prime do thuash kshu :Kam arritur deri ne kete pike sa kam menduar vertet te dal nga shtepia por un jam i forte dhe perballoj cdo gje

dhe nese bullizimet jan pjese e lojes ,nuk jam vetem un i ofenduar por jan shume kshu un nuk kam pse iki por do ri deri ne fund sa tme mbaj publiku. Maestro si ushtar i bindur :Po do e them.SHIH VIDEON

Përçarja mes miqësisë së Luizit dhe Armaldos ka krijuar kaos në shtëpi (shprehja që përdoret më së shumti në Big Brother).

Kjo ndarje ka lënë tejet të shqetësuar Kiarën e cila ndodhet mes dy zjarreve, miqësisë me Maestron dhe dashurinë me Luizin. Ajo e shprehu mërzinë në kuzhinë duke thënë me zë të lartë se dy njerëzit që do më shumë ndodhen në këtë situatë.

‘Jam shumë e shqetësuar. Kam dy njerëzit që dua më shumë në këtë situatë. Ai nuk ka faj nga ana tjetër, mos e tepro me ofendime… ik tani nuk kam nerva’-i thotë Kiara, Luizit.

Back To Top