Luizi përplaset me Qetsorin: Je shumë larg nga mua, nuk më arrin as për 14 ‘Big Brother’-a

Qetsori vijon të sulmojë Luizin pas hyrjes në Big Brother Vip. Mbrëmjen e djeshme ai ka shfrytëzuar një moment kur Luizi po bënte batuta me theksin italian të Jorit pasi kjo e fundit po fliste për tatuazhin që kishte bërë Qetsori.

Luizi nisi të ngacmonte Jorin duke iu referuar fjalëve që ajo përdori, por Qetsori nuk humbi rastin për të sulmuar këngëtarin duke e marrë personale komentin e tij.

Këngëtari i tha ish fituesit të edicionit të dytë se nuk e arrin dot as me 14 edicione të Big Brother në vazhdim, dhe kjo nuk u prit mirë nga Qetsori.

Pjesë nga debati mes tyre

Luizi: Datat e kalamajve..

Qetsori: Qetësohu!

Luizi: Si the?

Qetsori: Qetësohu kur kapesh në data fëmijësh

Luizi: E tha keq. Isha duke folur me atë.

Qetsori: Fole për gjërat e mia.

Luizi: Jo kurrë në botë.

Qetsori: Ore dëgjon ti?

Luizi: A dëgjon ti?

Qetsori: A të futen fjalët në tru?

Luizi: Po ty, të futen fjalët në vesh?

Qetsori: Po mos u merr.

Luizi: Po rri o Qetsor se e di ku je me mua, rri o shpirt se je vite larg shumë. Për 14 Big Brother-a nuk më arrin.

Qetsori: Ti je naiv komplet.

Back To Top