Luizi nxjerr skandalin e ‘Big Brother’, ja si e kuptoi se po i bën kamera të fshehtë

Të gjithë e dimë se Luiz Ejlli ka një intuitë të “çmendur”. Këngëtarin e kemi parë shpesh të tregojë gjëra që sipas tij pritet të ndodhin, dhe kanë ndodhur vërtetë. Mirëpo jo deri në atë pikë sa të mund t’a dallojë se po e filmojnë pa dijeninë e tij.

Në rrjet është bërë virale një video e viteve më parë, ku shihet se një vajzë po përpiqet t’i ngrejë “k urth” Luizit. Pavarësisht se ajo e kishte fshehur mirë mikrofonin dhe kamera nuk ishte aspak në horizontin e Luizit, këngëtari arriti ta dallojë se po filmohet. Epo kot nuk thonë që Luizi ka lindur për të qenë pjesë e BBV.

Luizi Ejlli duket se është i vendosur të bëjë gjithçka të mundet për të mbajtur Kiara Titon brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe këtë gjë e thotë hapur sa herë që i vjen rasti.

Por së fundmi ai është përballur me reagimin e shokut të tij, Tan Brahimit, i cili ka bërë disa që është pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Në një mision të dhënë nga “Vëllai i Madh”, këngëtari në bashkëpunim me Olta Gixharin, duhej të bënin banorët e rinj që të hidheshin në pishinë, që në “këmbim” BBV t’iu hiqte imunitetin.

Luizi dhe Olta e realizuan misionin dhe Tani u shpreh i pakënaqur që këngëtari lu ftoi aq shumë për t’iu hequr atyre imunitetin, veçanërisht “shokut të tij”, duke pasur parasysh zarfin e kuq që ka ardhur për aktoren e njohur.

Luizi: Nuk je i rr ezikuar fare nga unë. Unë i bëra llogaritë, i binte që të të ikë imun iteti nesër, thashë Tanit nuk i bën njeri dëm.

Tani: Unë nuk e kam te rr eziku, thjesht pse ia bëre shokut. Nëse më fusin mua në mes, ta dish se më shumë se te Kiara duhet të kesh besim te unë. Në çdo lloj rrethane, unë e analizoj, kur të vijë puna që të më përplasin e të më tregojnë për ty unë e kam reagimin. Nëse jam vetëm, ne nuk jemi shokë. Nuk kemi dy muaj jetë, nuk janë ditët e fundit dhe po kalon vetëm këto dy muaj, ose varet loja nga çifti. Luizi: E di që nuk do jem me Kiarën gjithë kohës, qëllimi im është që ta mbaj sa më shumë gjatë këtu brenda.

Kiara: Është fr ika se mund të ndahemi kaq shpejt, e di që do bashkohemi prapë, por është ideja që ta shtyjmë sa më shumë dhe pse jo të shkojmë në finale.

Back To Top