Luizi kërkon nominimin kokë më kokë me Oltën, Arbana i kthen përgjigjen e turpshme

Mbrëmja e së shtunës ka nisur me dinamika në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Kjo pasi në fillim të spektaklit, këngëtari Luiz Ejlli pati një kërkesë publike për produksionin, të cilën ia thMbrëmja e së shtunës ka nisur me dinamika në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Kjo pasi në fillim të spektaklit, këngëtari Luiz Ejlli pati një kërkesë publike për produksionin, të cilën ia tha moderatores Arbana Osmani.a moderatores Arbana Osmani.

Artisti shkodran theksoi se për të shkuar që të dy vetëm në një televotim kanë rënë dakord edhe të gjithë banorët e tjerë.

Me të dëgjuar këtë, Arbana iu drejtua Luizit duke i thënë: “Në çfarë ore e doni këtë dëshirë?”.Pas kësaj banorët filluan të qeshin,

duke kuptuar se kërkesa e Luizit dhe Oltës është qesharake dhe se rrjedhën e ngjarjeve në shtëpi e cakton vëllai i madh dhe jo banorët.

Në nominim për sonte janë 5 banorë dhe njëri prej tyre do lërë shtëpinë mes Oltës, Luizit, Kiarës, Deas dhe Beatit.

 

Back To Top