Luizi i nervozuar thotë se nuk dëshiron më të luaj: Këta dy persona do t’i largojë nga shtëpia..

Luiz Ejlli ka rrëfyer sot se e ka vetëm një qëllim. Ai është t’i nxjerrë dy banorë nga shtëpia, teksa bisedon me Dean, Luizi thotë se nuk dëshiron më të luaj duke befasuar Dean me kete deklarate.

“Do t’i nxjerrë nga shtëpia jo nga loja. Nuk jam tu lujt unë ma. Gjithë e keni rrugën e hapur. Ata dy unë dua ata t’i qes nga binarët e jo vetëm nga shtëpia”, ka thënë Luizi ku kete e kishte per Maestron dhe Olten.

Ai eshte nervozuar me Maestron duke i prishur marredheniet shoqerore me te pasi ai ka perqafuar Olten qe eshte armikja me e madhe e Luizit, ka dy dite qe Luizi dhe Maestro nuk flasin me njeri tjetrin.

Kujtojmë se në spektaklin e fundit Olta ka nominuar Kiarën, Luizin dhe Bledin ndersa do duhet te presim deri te marten ne Prime per te pare se cili do te jete i emininuar nga loja per cmimin e madh.

Back To Top