Luizi i kushton këngë Efit, ”rrënqeth” me vargjet për shoqen e tij (Video)

Luizi, Efi dhe Kiara ishin grupi më i fortë brenda shtëpisë së Big Brother deri mbrëmë kur dea Mishel vendosi që ti dërgoj që të tre në nominim pasi i’u dha kjo ‘forcë’ nga Vellau i Madh pasi ishte fituese e lojes.

Ajo tha se vendos që ti eliminoj që të tre për shkak që nga fillimi i lojës i ka pasur kundër duke i qëndruar gjithmonë indiferent, por që Efi ishte ajo që u skualifikua nga loja, shkruan InfoKosova.

Por, Luizi ka marrë gjithë vëmendjen me reagimin kur iu largua shoqja e tij Efi derisa edhe asaj i tha që do t’ia marrë hakun dhe sot në mëngjes u përlot për të derisa po bisedonte me te per Valbonen.

Por, në rrjet është bërë viralë një video ku Luizi i thur vargje Efi derisa ishte brenda dhe mahniti me fjalët për të e që edhe asaj i pëlqyen shumë ku nder rreshta e quan ate princeshe./InfoKosova/

Shiko videon:

Back To Top