Luizi i kthehet keq Armaldos: Hiqe kapelen se s’ke burrëri, i servilosesh Oltës

Luizi dhe Armaldo, banorë shumë të dashur për publikun, si dhe dy miq shumë të mirë brenda në shtëpi, janë përplasur mbrëmë me njëri-tjetrin.

Debati mes tyre, ndodhi përpara se të niste dasma e Nitës dhe e Bledit.

Luizi i tha Armaldos se ai po i serviloset Oltës, që ajo të mos e nxjerrë në nominim të shtunën.

Por sipas Maestros, ai nuk po i servilohet Oltës.

Luizi nguli këmbë që ai po e “lut” Oltën, që mos ta nxjerrë atë në nominim me Kristin apo me të.

Ai shtoi se Armaldo po bëhet “pengu” i Oltës.

Armaldo reagoi i revoltuar dhe e kundërshtoi mendimin e Luizit.

Ai tha se nuk e ka problem fare, edhe nëse del nga shtëpia, ndërsa shtoi se Olta i shkoi vetë pranë dhe nuk iu afrua ai, siç thotë Luizi.

Back To Top