Luizi e bën të sheh ëndrra ‘të këqija’ Amosin, ja arsyeja (Video)

Luizi po kinsiderohet tash e disa javë si lojtari më i fortë i Big Brother Vip Albania duke mahnitur të gjithë me strategjinë e tij të fortë që e përdor me gjithë banorët brenda.

 

Së fundmi, Luizi i ka vënë syrin ti përjashtoj nga loja Amosin dhe Dean kjo për shkak të zënkës që patën pas ‘dasmës’ së Luizit dhe Kiarës ku këtë të dy morën pjesë vetëm nga larg, shkruan InfoKosova.

Kiara dhe Luizi që të dy i cilësuan veprimet e tyre si xhelozi pasi atyre nuk ia dha mundësia që ta bënin dasmën andaj edhe nuk morën pjesë në dasmë ku u kritikuan shume edhe nga publiku.

Amosi ka biseduar me Oltën drisa i tregoi për një ëndërr që ka parë kinse është larguar nga shtëpia, derisa Olta i thotë se ku ke shkuar ”Në të sëmës” përgjigjet Amos./InfoKosova/

Shiko videon:

Back To Top