Luizi do të largohet nga Big Brother VIP Albania?

Në një bisedë me Kiarën në dhomën e gjumit, Luizi u shpreh se është i mërzitur dhe se nuk ka çfarë bën më aty Nuk kam çfarë bëj këtu më. Nuk do bëhet asgjë. A mërzitesh ti? Dëgjohet t’i thotë këngëtari moderatores.

Nuk dihet nëse Luizi po mendon të largohet nga BBV apo është një prank që po i bën Kiarës Ndërkohë kujtojmë që në Youtube është publikuar kënga e Luiz Ejllit, e titulluar “Me ty”, e cila është një dedikim i këngëtarit për Kiarën me rastin e Shën Valentinit.

Kjo kenge eshte surprize qe do ti behet sonte Kiares pikerisht ne diten e te dashuruarve ne Prime, ku sigurisht Kiara nuk e pret nje befasi kaq te madhe ne kushtet e Big Brother sic jane te izoluar.

Por, nje djal i zgjuar e kreativ si Luizi sigurisht qe do bej befasite me te mira, ai u ka thene banoreve qe do jete historike kjo befasi pasi nuk e ka bere askush kete gje ne Big Brother ne keto rrethana.

Back To Top