Luizi dërgon në nominim Oltën, Kristin dhe Armaldon! Aktorja nuk e pret mirë, vë duart në kokë

Luizi kishte përpara “Kutinë e Pandorës”. Zarfi i bardhë thonte që atë e prisnin në oborr miqtë e tij më të mirë. Ndërsa zarfi i zi thonte që ai mund të dërgojë tre banorë në nominim .

Luizi dërgoi në nominim Oltën, Kristin dhe Armaldon.Luizi u surprizua nga dy shokët e tij të ngushtë, Mario dhe Joni.

 

Olta dhe Kristi nuk e pritën aspak mirë këtë nominim, aktorja vuri duart në kokë, ndërsa Kristi shumë i hbaitur. Armaldo nuk reagoi.

Në fakt kjo gjë pritej pasi Luizi e kishte thënë prej kohësh që do dërgonte këta tre në nominim. Do jetë një garë shumë e fortë.

Qetsor Ferrunaj, ish-banor i Big Brother Vip dhe fitues i edicionit të dytë të Big Brother, është banori më i ri i shtëpisë.

Fotini Derxho, ish banore e formatit të Big Brother është banorja e pestë me e re e shtëpisë. Pak më vonë do zbulohet edhe banori i fundit.

Back To Top