“Luiz, je mαskilist! Prandaj nuk u martova me burrë Shqiptar unë”: Deklarata nënçmuese Live në BBV

Ajo që nuk i shpëtoi vëmendjes së publikut mbrëmjen e djeshme në BBV ishte një deklaratë e opinionistes duke marrë spunto nga mendimi i saj për sjelljen e Luizit.

Ajo e quajti Luizin “mαskilist” dhe shtoi se prandaj nuk është martuar me burrë Shqipëtar, duke shkarë kështu në një deklaratë gjithëpërfshirëse të gjinisë mashkullore në Shqipëri dhe këtë deklaratë e bëri nga kolltuku i emisionit televiziv më të ndjekur nga Shqiptarët, brenda dhe jashtë vendit.

Sipas opinionistes së Big Brother VIP, meshkujt Shqiptarë karakterizohen nga një sjelle maskiliste.

Aq sa vet ajo nuk preferon të ketë një burrë Shqiptar. Një formë nënçmimi e pavend pë rolin që mbulon opinionistja në këtë program televiziv…më i ndjekuri absolut.

Puntata e mbrëmshme në Big Brother Albania pati shumë dinamika që nga momenti kur banorët mësuan për termetίn dhe deri tek eleminimi i Teas.

Si gjithashtu dhe i ashtuquajturi bυrgim i Oltës, Luizit, Armaldos dhe Kristit të cilët kishin diskutuar dhe bërë plane për nominime.

Back To Top