Luiz Ejlli “gdhend” në trup syrin e Kiara Titos! Këngëtari shpjegon kuptimin e tatuazhin e tij

Këngëtari Luiz Ejlli ka bërë një tatuazh për të dashurën e tij Kiara Tito në shtëpinë e Big Brother Vip.

luiz ejlli kiara tito

Ai ka gdhendur në krah syrin e moderatores, me logon e Big Brother sipër, si edhe firmën e Kiarës.

“Syrin e Kiarës dhe logon e Bigut sipër, dhe firmën e Kiarës”, thotë Luiz Ejlli teksa u shpjegon banorëve kuptimin e tatuazhit të tij.

“E ka bërë 3D, ma ka bërë syrin fiks”, shprehet moderatorja.

Çifti nisën romancën e tyre brenda shtëpisë së BBV dhe kanë planifikuar bashkëjetesën pas përfundimit të spektaklit.

Madje dyshja kanë folur edhe për planet për tu bërë me fëmijë.

luiz ejlli

Back To Top