LOJA E PISTE E ARMALDOS KRISTIT DHE OLTEN PER PLANIN PER TE NXJER KIAREN : JA SI DO VEPROJME (VIDEO)

Ne fillimet e big brother menduan se maestro do ishte nje nga konkurentet e par qe ai do dilte nga big brother pasi as nuk perfshihej asgje.

Por fakti qe Luizi e futi ne loje me ngacmimet e tij , por sic duket ai po e tradheton ate dhe po behet me Olten me shume dhe duke thure plane plas shpine

Ne video e meposhtme kemi Olta maestro Kristi te cilet bejne plane per ne prime te shtune

Ku Olta dyshon qe nese zarfi eshte ai lloj zarfi si e Dea Mishel ku duhet te nominoj 3 veta atere ajo thote do nominoj Kiaren , Maestro dhe Kristin me synim te nxjerim Kiaren pasi juve te dyve nuk ju nxjerin

Loja e piste e Armaldos eshte fakti qe eshte pjese e planit te sulmoj Kiaren kur ai ka qenduar me Kiaren gjithmon por dalja e Amosit ka bere qe Olta te dal me ate ne ane

Back To Top