Lexohet Zarfi i Zi nga Arbana, tani nuk ka me lojera… Vjen Ultimatumi!

Arbana ka lexuar zarfin e zi: “Asnje prej jush nga ky moment nuk mund te shkele me rregullat dhe cenon dinjitetin dhe personalitetin e dikujt, por edhe dhunon dhe kanos.

Ne momentin e pare qe thyeni serish, do eliminoheni direkt. Ky eshte paralajmerimi i fundit i Big Brother ndaj jush. Keni shkelur te gjitha rregullat dhe nuk behet keshtu loja”.

Zhaklina ka akuzuar Luizin: “Me butesi me dashuri me qetesi. Mua me vjen keq sepse keni probleme komunikimi. Ti po e perdor si mburoje Kiaren aty brenda dhe nuk e sheh si gruan e femijeve te tu te ardhshem”.

“Sduhet tia beje ate gje dhe ishte personi me i bute. Doje ta thyje, manipuloje dhe ja ku e deklarove se Kiaren e sheh te ndare, partnere jashte dhe si lojtare. Duhet te zgjdhesh mes Luizit princ romantik apo ai qe do te fitoje Big Brother…”

Luizi: E kam bere zgjedhjen, do i mbaj te dy profilet”. Zhaklina: “Nuk do te them me zoti dhunues sepse ta kam thene. Nese do t;i kishte ndodhur mbesave te tua ne Amerike apo motrave. Do ngrije zerin me gjithe shqiptaret”.

Back To Top