Ky është producenti që ka punuar këngën dedikim të Luizit për Kiarën në Big Brother VIP Albania

Ka disa ditë që Luizi në Big Brother VIP Albania ka përgatitur një këngë surprizë për Kiarën me rastin e festës së Shën Valentinit, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Ai në bashkëpunim dhe me produksionin sonte do zbuloj këngën që ka punuar për të, tekstin e të cilës e ka shkruar vet. Por, ka qenë producenti dhe këngëtari ai i cili ka publikuar një Story të kësaj kënge.

“Veç du me të majt në krahë, me të majt e me të shtrëngu. Ta dëgjosh t’i zemrën time, se ka shumë për të tregu”, thotë një pjesë e kësaj kënge.

Doda tutje i thotë ndjekësve ta mbajnë mend mirë këtë tekst pasi shumë shpejt do ta mësojnë përmendësh. Sigurisht se kjo kenge mendohet te jete edhe nje ‘himn’ per qiftet qe do martohen kete vere.

Back To Top