Kush largohet sonte? Dea Mishel befason të gjithë! Olta “shpëton veten” direkt… Luizi e thumbon me një fjali

Maestro: Dea Mishel per mendimin. Menjehere me pas eshte pyetur Kiara qe ka thene se “shoh Tean me te rrezikuar per te dale”. Per Valbona Mene do te largohet Dea, ndersa Luizi ka thene:

“Kush mendon apo kush dua te dale? Nuk po jap komente por shkurt, Tea!” Me pas, pyetja ka rene mbi Olta Gixharin: “Do doja mos dilte asnjera. Do kisha qejf te rrinin te dyja, e kam te veshtire.

“Se di kush eshte e rrezikuar. Pak fare me e rrezikuar le te themi Dea Mishel”. Arbana me pas e ka ngacmuar pse mendon ashtu? Pergjigjia e Oltes ka qene: “Pse ma ben kete pyetje qe pse Dea, sepse te tjereve sja bere.

Por, perpos ketij fakti, mendoj se ka gabuar pas asaj qe ndodhi me daljen e Amosit javen e kaluar dhe menyra se si foli me mua dhe si reagoi”.

Dea nderkohe ka pasur guxim: “Nuk e di eshte e veshtire, por une reflektoj per gabimet dhe mund te dal edhe une sonte”. Me pas, produksioni u ka treguar imazhet e sherrit mes Dea dhe Oltes qe jane ndare qe pas daljes se Amosit.

Ne fakt, Dea dyshon se Olta po luan piset dhe pikerisht fakti qe kur iku Amosi nisi te qante e konfirmon kete gje dhe aludimet per faktin se Olta duket sikur po aktron dhe sikur eshte me Luizin per daljen e banoreve perreth.

Back To Top