Kush i mori mësysh këta? Nuk ka qetësi në çift! Kiara-Luizit: Burri sa një derr! Po kush je ti? Ja ku e ke derën, mund të vazhdosh

Dita e djeshme ka qenë mjaft me debate për Kiara Titon dhe Luiz Ejllin. Gjithçka nisi nga një mision sekret që kishin vajzat. Këto të fundit nuk duhej që të flisnin me djemtë dhe në fund do kishin një avantazh.

Djemtë e kuptuan misionin e tyre dhe bënë gjithçka që t’ua prishnin. Në një moment, Luizi kapi Kiarën dhe e vendosi në një cep të lavamanit të tualetit, aty ku nuk kishte mundësi të dilte.

Këngëtarit iu bashkua edhe Armaldo Kllogjeri. Edhe pse Kiara u thoshte se nuk ndihej mirë, që të dy nuk e dëgjonin dhe nuk e linin të lirë. Vajzat e tjera u munduan që t’i largonin dy djemtë por ishte e pamundur, e si pasojë i thanë moderatores që t’a prishte misionin.

Për këtë arsye, Kiara është nervozuar shumë me Luizin dhe kanë debatuar. Madje në një moment i tha “burri sa një derr, të fut në një cep e nuk të lë tv dalësh”.

Kur këngëtari e pyeti ‘a jam derr’, moderatorja i shpjegoi se në çfarë kuptimi e tha. Pjesë nga biseda: Kiara: Burri sa një derr, të kap, të fut në një cep e nuk të lë të dalësh. Kush je ti?

Luizi: Burri sa një derr? Kiara: Është shprehje. Nuk të tha njeri derr. Luizi: Po të pyes a jam derr, jam qesharak? Të përdori si leckëKiara: E thashë se je shumë i madh për të bërë disa veprime.

Kiara: Më ke thënë ‘nuk ke parë gjë akoma’, ama ka ca limite dhe limitet e mia ti duhet ti respektosh. Nëse nuk i respekton, vazhdo, ja ku e ke derën. E po ta them me sinqeritetin më të madh

Luizi: Cilën derë. Kiara: Derën aty. Luizi: Të dal jashtë? Kiara: Po. E di si jam? Se mbase nuk më njeh mirë. Sado që ta dua një njeri me zemër me shpirt, kam dhe forcën që ta stopoj vetën kur shoh që gjërat nuk shkojnë.

Luizi: Je duke e stopuar tani? Kiara: Tani nuk po stopoj. Nëse ti nuk i respekton limitet e mia, ja ku e ke derën, nëse vazhdon të mos i respektosh.

Back To Top